Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 12:51   #64
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po kimś o tak wysokiej reputacji (która powinna o czymś świadczyć)
To jest ciekawa obserwacja. Jestem tu krócej niż OP' a reputację mam o wiele wyższą. I nie dostałam jej za dyskusje o niczym, tylko w 90% za posty w sesjach, bo zostały one uznane za dobre. A przecież, kiedy ja przychodziłam na LI, użytkownicy tak samo mieli swoje sympatie i antypatie (pamięta ktoś pana A******a i jego trzęsąca forum grupę, teraz już zbanowaną?), a mimo to jakoś udało mi się w trochu sesji zagrać - i to w większej ilości niż OP'owi.

Jestem więc tą poniewieraną przez niego "elitą". I mogę zupełnie za darmo zdradzić wszystkim sekret, jak się do owej elity dostać:



Ot i tyle. Dużo czytaj, dużo pisz, a jak nie dostałeś się w 1'szym terminie, to napisz do MG po kilku miesiącach, czy ktoś się nie wykruszył. 100% skuteczności, ręczę swoim dorobkiem

Ale łatwiej szukać przyczyn swojej porażki w spiskach i złej woli, to pewne.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 11-12-2017 o 13:01.
Autumm jest offline