Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 19:56   #37
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeśli się nie mylę, to taką supermoc ma tylko Kerm

Mam komplet informacji, więc... Zabieram się za pisanie!


Aktualizacja!

Żadne z was nie trafiło, co mnie szczególnie cieszy! Zdradzę, iż domyśliłem się, że znakiem rozpoznawczym Nami będzie rudość, dlatego stworzyłem więcej rudych dziewczyn

No to dla formalności, turę mamy do końca 16.12. Jak się uwiniecie szybciej, to i szybciej będzie mój post.
Tura jest troszeńkę "zapoznaniowa" ze światem, w którym będziecie się poruszać, może ze sobą, jeśli na siebie traficie lub wywiążecie interakcję, no i z całą resztą.

W każdym panelu sesji wrzuciłem wasze linki do doców prywatnych i ogólnego oraz KP. Obrazki zaktualizujcie sobie sami (szerokość 200 px).

Jesteśmy bardzo mhroooczni, więc w docu wybierzcie sobie kolorek z dolnej półki.

Stworzę wam też temat Materiałów, bo mam ich trochę. Przede wszystkim mapa, ale to dopiero za dnia ją zeskanuję, choć temat wrzucę dzisiaj. Wiecie, regulaminowe 24h, a chcę to ładnie podzielić. Utrapienie.
W pierwszym poście dostaniecie lokacje, w drugim postacie. No i te dwa posty będę sobie radośnie aktualizował. Jak pojawi się coś, co nie będzie się zaliczało do żadnej z tych grup, to dam trzeci pościk.

Jutro poproszę Grave Witch o zarchiwizowanie Epizodu 0
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 12-12-2017 o 00:18.
Alaron Elessedil jest offline