Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 14:07   #1118
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Witam serdecznie,
widzę że nadal sesja trwa i to pełną gębą
- No cześć Adi, kopę lat A sesja trwa ale już zmierza ku finiszowi Może do wiosny ta Wiosna się skończy



Cytat:
Ostatnio zacząłem was czytać i tak zacząłem się zastanawiać - Co z Gordon'em? Chłop w ogóle uszedł z życiem? Co z nim?
- A nie wiem No chyba znasz moją politykę Adi. Znika Gracz to i ze sceny zwykle znika jego BG. Teraz też tak było. Nie zginął w każdym razie. Gdzieś tam jest pewnie w Cheb. Nie zastanawiałem się nad tym po Waszym zniknięciu. Pisalem dla i z aktywnymi Graczami co zostali i na tym się skupiałem. Dlatego nie wiem gdzie jest i co robi Gordon
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline