Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 15:13   #157
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację

- Mam pytanie Częstogoju. Masz może wśród swych braci kogoś kto potrafi święte rytuały przeprowadzać. Ostatnio poczułem pewność i dumę, że jestem gotów posiąść tę wiedzę. Więc nauczyciel byłby mi wielką przysługą...

- Jeśli nie macie nic przeciwko, to wziąłbym te listy i sam także je dokładnie przeczytał już w księgozbiorze. Wrócą do ciebie w stanie w jakim je dostaję, obiecuję - zapewnił inkwizytor.

- Jeszcze jedno, opacie… - odezwał się Fyodor wychodząc - Jeden z twoich braci, ten ze źle zrośniętym nosem. Potrzebuje twojej pomocy by okiełznać słabości ciała. Ciąży mu na sumieniu grzech onanizmu, ale żałuje tego. Pomóżcie mu, proszę was, by więcej nie plamił swej duszy.


- W porządku. Mamy zadanie - zwrócił się do Anny gdy już zostawiono ich samych wśród ksiąg. Zajmij się proszę szukaniem wszystkich informacji o dawnych miejscowych kultach. Musimy wiedzieć z czym mamy do czynienia. Tymczasem ja przeczytam te listy i… postaram się opanować sztukę. Mam wrażenie… tylko wrażenie, ale może to być szept aniołów, że możemy tego potrzebować.

- Powiedz mi jeszcze... co się z Franciscą stało? Gdy ostatnio ją widziałem była z tobą, siostro.


Jeśli jakiś braciszek pomoże Fyodorowi się uczyć, to rozmowa z Anną się trochę dalej po przeproszeniu go.

Fyodor chce opanować rytuały. Po pierwsze Blessed Vigilance, po drugie Holy Rite of Exorcism.
Potem wczytuje się dokładnie w listy i notuje w głowie listę zasług tego zakonu.
Następnie Pomaga godzinkę Annie i jak jest jeszcze czas to próbuje opanować rytuał Hallow Ground.


 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 12-12-2017 o 15:16.
Arvelus jest offline