Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 19:18   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Człowiek dopiero co odkrywa że już są komentarze do sesji,a tu od razu tyle tekstu.
- Mhm. Naprdukowali tych literek jak akurat nie paczałaś w tą stronę. Mhm. Czit od początku...



Cytat:
Mi także pasuje by rozpocząć przygodę od sceny z rekrutacji. Każdy miałby okazje my machnąć małą retrospekcje i przedstawić swoją postać
- No to lud zdecydował i mamy większość To jak tak to już możecie pisać do pierwszego postu pod to co tam jest. Właściwie nawet te kilka dni do zaokrętowania na HMS Cossack i rejs przez Morze Północne też.



Cytat:
Jak to speców nie żołnierzy
- No paczając po umsach walki i specowych to niezbyt uznać Waszych BG za typowych wojaków Wstydu nie ma ale no spece od walki to to nie są. Gbrielle tutaj zawyża średnią i pod kątem walki to najmocniejsza postać tak po gołych statach i matmie. Zresztą wrzucę jak dam radę zbiorcze KP w exel to sami popaczacie



Cytat:
Jestem za wyproszeniem u komandora pomocy. Jakby co Gabrielle bardzo chętnie zacznie go przekonywać jeszcze przed odprawą
- Ok to kombinujcie Na tym ta sesja polega




Cytat:
P.S. Ustalamy wielkość awatara dla wszystkich co by było ładnie?
- No mniej więcej na 200 pixeli szeroki. Mój ma chyba 170 - 180 jak dobrze pamiętam. Nie będę ganiał za garść pixeli w tą czy we w tą ale fajnie jakby mniej węcej wszystkie były z grubsza równe.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline