Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 14:07   #18
Brat Razjel
 
Reputacja: 0 Brat Razjel może tylko marzyć o lepszym jutrze
No żesz... na święty pośladek Nieśmiertelnego Imperatora!!! Wszyscy do mnie!

Razjel zatrzymuje się parę kroków przed celą wartowniczą. Wyraz jego twarzy uświadamia was bardzo szybko, że nie należy się w ogóle odzywać.

Adriael! Ezehiel! Do... (tu brat Razjel zmielił jakieś nieregulaminowe słowo w zębach i robi się na chwile jeszcze bardziej czerwony). Przypominam, że zgodnie z kodeksem Astartes tylko ja jestem Waszym bezpośrednim przełożonym i tylko ja mogę wydawać Wam rozkazy! Wyjątki są jasno określone w kodeksie! Co wyście sobie myśleli??? Policzymy się później, teraz mam ważniejsze sprawy.

Bracie Calister. Wiedz, że tego nie chce i do tego kroku zmuszają mnie zaistniałe wydarzenia. Obejmujesz stanowisko dowódcy warty. Zasady poznałeś dziesięć minut wcześniej. Rozkaz dodatkowy - całkowita blokada śluzy. Zrozumiałeś?

Żaden transport nie zadokuje tutaj. Nikt także nie otworzy śluzy od wewnątrz - jeśli ktoś zechce spróbować to macie zasłonić konsolę własną piersią i zgłoście kto. Jeśli domniemany intruz zechce użyć siły macie się bronić taką samą siłą - czyli jeśli ktoś wyciągnie broń to wy robicie to samo.

Ja wychodzę z doków, idę do mojego przełożonego zgłosić to zajście.


Wykonać!

Sierżant truchtem wybiega i niknie Wam z oczu w korytarzu. Macie wrażenie, że to wydarzenie to dopiero początek Waszych problemów.
 
__________________
War. War never changes. Since the damn of human kind, when our ancestors first discovered the killing power of rock and bone, blood has been spilled in the name of everything, from God to justice to simple, psychotic rage. But war never changes!

Ostatnio edytowane przez Brat Razjel : 23-06-2007 o 18:02.
Brat Razjel jest offline