Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 08:21   #22
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Co do samej runy to właściwie są to dwie runy splecione ze sobą. Co jest dość dziwaczne i raczej w nordyckich runach niespotykane. Powinny być obok siebie tak jak zwykłe litery normalnie nie splatają się ze sobą w tekście. Jedna z tych run jest podobna do nordyckiej runy oznaczającej wiedzę, mądrość, informację. A druga kontrolę albo podróż.
Nie ma szans na wstawienie jakiegoś rysunku czy szkicu?

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Wolę po porstu MG jak już
Jasna sprawa

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Ze sprzętem ok. Raczej chodzi mi co zabieracie na akcję a nie ze sobą na pokład. Czyli głównie broń, ammo i inne takie pomocne rzeczy. Te bagaże i pakunki chyba raczej powinny zostać w kabinie więc nie ma co z nimi biegać na akcji.
OK, w takim razie do "ekwipunku bojowego" Wainwright doda solidną marynarską latarkę. Taką sztormową, z silnym światłem i z możliwością błyskania albo ciągłego świecenia (przycisk mechaniczny pod palcem). Na Altmarku może być ciemno, źródło światła będzie po prostu nieodzowne.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Na 1 slot wchodzi 8 magów do broni krótkiej. 4 to do broni długiej jak do karabinów czy pm.
OK, widzę, że w karcie zaznaczyłeś.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Zrobiłem zbiorczą KP w exel. Sprawdźcie czy jest tam ok bo przy ręcznym spisywaniu to wiadomo No a tutaj jest link: https://docs.google.com/spreadsheets...QQA/edit#gid=0
Super Dopisałem info nt. warunków fizycznych mojego bohatera (wzrost, waga, budowa). Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że sam maziam po karcie
 
Loucipher jest offline