Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 15:32   #50
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zara Zobacz post
1. Jaki mniej więcej czas minął od benefisu z epizodu 0?
Kilka miesięcy. Benefis był między rozpoczęciem a środkiem lata, zaś przyjazd jest wczesną jesienią.


Cytat:
Napisał Zara Zobacz post
2. Benefis skończył się dość brutalnie, więc pytanie, czy zostało to jakoś wyjaśnione uczestnikom? Ewentualnie jak nie, to czy jakieś informacje na ten temat wypłynęły do mediów?
Zdarzenie nie zostało wyjaśnione na benefisie, bo i w sumie ciężko to wyjaśnić szczególnie w takich chwili
W mediach były informacje, ale skończyło się na tym, że NYPD jest w trakcie śledztwa.


Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Pytanie ode mnie: czy Felicia i Reece są pod tym domkiem zastępczym?
Nie, jesteście w drodze. Możecie jechać gdziekolwiek
Jeśli chcesz udać się na miejsce bezpośrednio, to dostaniesz informację co zastałaś na miejscu
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-12-2017 o 15:34.
Alaron Elessedil jest offline