Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 17:41   #700
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mamy 1250 rok.

Już piątek (minęła północ, świt będzie kolo 5:30)

Sarę osuszyło kilkanaście lat temu.

Były też inne ofiary na przestrzeni kilkunastu miesięcy. Gdoca odwiedzę wieczorkiem.

EDYTA:
Arvelus, Aiko... jeżeli założycie jednego gdoca łatwiej będzie rozmawiać w trójkę. Bo średnio to idzie gdy Piotr odpowiada Annie w jednym dokumencie a w innym podsuwa książki Fyodorowi.

Druga sprawa... Czerwony brat dostanie księgę w łapki i może zacząć się uczyć. Tylko sobie pójdzie do stoliczka obok, co oznacza wyłączenie go z rozmowy i pozostawienie Anny z Piotrem, Adamem i Małgosią. Jeżeli tak chcesz to rozegrać, to w zasadzie już możesz publikować posta, a Anna będzie gadać dalej z zakonnikiem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 14-12-2017 o 22:29.
Mi Raaz jest offline