Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 18:10   #7
L_Devil
 
Reputacja: 1 L_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetny
Po kolei:

Cytat:
Napisał Kościej Zobacz post
A co z religią w świecie?
W większości Alethaińczycy są ateistami, jest trochę wyznań politeistycznych (kult boginek, duchów-opiekunów, nimf, itp.). W sztuce dominuje postać gryfa i architektura przypominająca naszą w erze greckiej porządku Jońskiego. Wiele osób wierzy, że gryfy czuwają nad ich duszami i obserwują ich z gwiazd

Cytat:
Napisał Midnight Zobacz post
Bedzie to dla mnie samobojcza sesja
Oj, czemu? Nie będziemy strzelać do uczestników :P
Cytat:
Napisał Midnight Zobacz post
Dasz rade poczekac czy raczej ci sie spieszy?
Jak najbardziej Zależy mi na wartościowych graczach, więc jeżeli tylko twoja karta będzie dobra - możemy na nią zaczekać kilka dni ponad program

Cytat:
Napisał Bood Master Zobacz post
Z chęcią również się przyłączę, jeśli szanowny MG pozwoli.
Czemu miałbym nie pozowlić? Zapraszam, miejsca jest dość

Cytat:
Napisał Caje-e Zobacz post
Ilu graczy potrzebujesz? Są jeszcze miejsca?
Na razie wpłynęły ledwo dwie karty, więc miejsca są Sądzę że 4 - 6 osób to będzie dobra liczba, choć oczywiście może się zmienić jeżeli otrzymam większą ilość dobrych KP

Cytat:
Napisał Caje-e Zobacz post
Ile by około sesja trwała?
Szczerze mówiąc nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć - Fabuła nie jest bardzo długa, ale nie wiem jak często będziecie odpisywać (tym niemniej warto umieścić jakąś odpowiedzieć chociaż raz na dwa dni). Tak więc - wiele zależy od was
 
__________________
Na linie tańczysz już podciętej z obu stron
Nad tłumem, uskrzydlony w chwale,
Gdy spadniesz - zginiesz i nie zabrzmi nigdy dzwon
Nad twoją gwiazdą, Sowizdrzale!

Ostatnio edytowane przez L_Devil : 23-06-2007 o 18:13.
L_Devil jest offline