Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2017, 23:40   #62
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kastor wrócił do kompani. Gdy ukazał się z cienia towarzyszom ci lekko wzdrygnęli zaskoczeni. Mag jak zauważyli był co najmniej lekko zaskoczony, ale od razu nie czekając zdał relację.
Był przejęty bo do tej pory w legendach tylko słyszał o szczuroludziach. Źle się dzieje, że te bestie stanęły na ich drodze i trzeba było sprytem a nie otwartą wrogością z nimi działać.


Mag słuchał pomysłów jakie proponowali. W końcu sam się wtrącił ze swoim pomysłem.
- Mam inną nieco propozycję.- Przerwał debatę.
- Potrafię ogłupić tak by na przykład te dwa skaveny skoczyły sobie do gardeł. Jak zaczną się tłuc to jeśli reszta jest gdzieś w okolicy to może zechcą ich uspokoić i ujawnią się.- Popatrzył po każdym.
- Mi się wydaje, że nie mamy nic do stracenia a jedynie można coś zyskać.
Co Wy na to? Dacie spróbować mi działać z ukrycia i jak się nie powiedzie przejdziemy do waszego planu.-
Rozejrzał się pytająco po zebranych i gotujących się do walki.
 
Hakon jest offline