Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2017, 15:25   #177
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

Wzywamy Doktora Gejwolfa

Franka obudził telefon od faceta, któremu wczoraj opatrywał rany - Cześć Doktorku mam nadzieje, że nie przekszkadzam? Słuchaj mam takiego znajomego, co miał wczoraj wypadek... Taki jeden fajfus w masce mu złamał dwie łapy i kulasa a on nie może iść na pogotowie, bo niebieskie pieski go nie za bardzo lubią, jeżeli wiesz, co mam na myśli? Jest wstanie naprawdę dobrze zapłacić za trochę gipsu, bo jeden z jego chłopaków usztywnił mu złamania tak, jako uczyli na kursie PO, ale to jednak za mało... Zainteresowany ?

Wilkołak w przeciwieństwie do kolegów nie pił wczoraj dużo, ale zaczął się zastanawiać czy ktoś nie dosypał mu czegoś do drinka, gdy na framudze okna zobaczył dziwnie pokolorowaną żabę



- Zabierz to coś wilku, bo zaraz to BLEPNE i zjem - Odezwała się żaba kobiecym głosem wskazując wzrokiem na bojowo nastawioną Aranea.


Nowi i starzy przyjaciele

Pan Andrzej z beznamiętną miną wyciągnął z kieszeni zdobioną runami manierkę tą samą, w którą wciągnął Strixa i tak szybko zabrał duchy miejskich legend, że te nie zdążyły nawet pisnąć

- Kochanieńka wyobrażam sobie, że śmierć spowodowała u ciebie pewne zagubienie, ale żeby nie poznać Pana Prezesa i twojego starego kumpla od brydża to wstyd! - Słysząc miłe słowa Igora i powitanie Alfy duch starszej Pani wyraźnie się uspokoił przycupnęła na obitej skórą pufie rodem z PRL i zaczęła ronić eteryczne łzy - Przepraszam was moi drodzy! Jestem taka zagubiona...

Pusia niewzruszona całą sytuacją rozłożyła się w pobliżu Pana Andrzeja i zaczęła wylizywać duchowe futerko.


Dream a darkly dream of mom

W snach czas płynął inaczej, działały również inne zmysły poczuł od matki koszmaru dumę i strach o jego bezpieczeństwo - Nauczaj innych i sam się od nich ucz. Unikanie konfliktu pomiędzy mymi dziećmi byłoby głupie a nawet nienaturalne! Jeżeli już walczysz pamiętaj o sprycie gdyż podstęp jest kluczem twej opowieści - Doradziła mu Matka, po czym stróżka czarnego napoju z kielicha zmieniła się w ogromny czarny wodospad a Marek obudził się ze snu i musiał zwymiotować na wpół przetrawionym czarnym alkoholem.

Gdy doszedł już do siebie zauważył, że Janek przysłał mu SMSy skąd technomag miał jego numer?


Cytat:
Ten DJ o którym mówiłeś ma xywe Kraken i co wieczór pracuje od 18 do 6 rano w klubie Ojcowizna. Z kolej gościu któremu spuściłeś ostatnio manto na dykotece zapadł się pod ziemie nie ma go w żadnym szpitalu publicznym ani prywatnym.

Zaraz, zaraz skąd on niby wiedział o tym gdzie Krzykowski dopadł swoją ofiarę? Na zebraniu wspominał przecież tylko o planach zabrania kogoś za Zasłone.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-01-2018 o 02:16. Powód: Zmiana xywy DJa
Brilchan jest offline