Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2017, 23:06   #64
Ismerus
 
Reputacja: 1 Ismerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputację
-Ogromne szczury! A więc miałem racje! One tutaj żyją! Babcia mi o nich opowiadała i straszyła mnie, że kiedy będę niegrzeczny to przyjdą po mnie i mnie zjedzą. - powiedział szeptem, wyraźnie podniecony perspektywą spotkania potworów z rodzinnych bajek.

Mimo wielkiej chęci jak najszybszego spotkania szczuroludzi, uważnie słuchał reszty drużyny, jednocześnie niespokojnie przebierając swoimi małymi nóżkami.
-To wy tam do nich postrzelajcie, poczarujcie ich, a ja będę stał z tyłu i jak będzie trzeba to dobiję dziadów! A jak więcej zacznie się ich pojawiać, to oni też znajdą się pod ostrzałem moich kamieni! - mówiąc to sięgnął po kamień leżący pod jego nogami i triumfalnie podniósł go do góry. Następnie wyciągnął procę i z zadowoloną miną czekał aż ruszą naprzód.

Kiedy wreszcie ruszyli, niziołek patrzył pod nogi, poszukując kamieni. W razie gdyby walka się przedłużyła, musiał mieć dostęp do większej ilości amunicji.
 
Ismerus jest offline