Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2017, 13:27   #306
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Diwe sprawy:

Po pierwsze: czy ktokolwiek tworząc postać do tej sesji zapomnial o dodaniu utajonych chorób paychicznych, bądź zaburzeń? Bo im dłużej nas czytam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że załoga statku poznała się w zakładzie psychiatrycznym, z którego wspólnymi silami uciekła....

Po drugie: pewnie dla wszystkich okres świąteczny jest wymagający ze względu na nadmiarowy czas wolny, który zaburza częstokroć codzienną rutynę pisania. Stąd nieśmiało sugeruję, że moglibyśmy podwoić czas na odpisy w nadchodzącej turze. Ot tak, w ramach świąt.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline