Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2017, 15:05   #32
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jeden sygnał. Drugi.
- Statystyki mówią, że jeżeli ktoś nie odbierze w pierwszych trzech sygnałach, to później jest mała szansa. A po szóstym sygnale odbiera tylko 1% ludzi. - powiedział Zaar.
Po trzecim sygnale w słuchawce rozległo się:
- Taak?

Żenia zamarła. Jej oczy się rozszerzyły. Znała ten głos. Pamiętała…

Była taka dumna. Mała dziewczynka. Wbiegała po białych drewnianych schodach. Otwierała ciężkie drzwi. Wołała swoim piskliwym głosikiem:
- Marek, Marek! - krzyczała swoim piskliwym głosem.
- Taak? - odezwał się ten sam głos. Siedział plecami do niej. Wpatrywał się w monitor. Słońce wpadało do pokoju przez duże okno.


Miała problem ze złapaniem oddechu. Zaar to zauważył. Wykonał gest dłonią z drugiego końca stołu i telefon się rozłączył. Natychmiast przysunął się do Żenii. Objął ją.
- Wszystko dobrze? - zapytał.

Nic nie było dobrze. Ci, którzy mienili się jej przyjaciółmi mieli w swoim gronie kogoś, kto ją zgwałcił i bronili jej zemsty. Ten, który miał być jej wrogiem okazał się znajomym z dzieciństwa? Agent ABW? Tancerz Czarnej Spirali? Nie miała pojęcia co o tym wszystkim myśleć.

Tymczasem telefon zawibrował. Numer z którym przed chwilą się rozłączyli właśnie oddzwaniał.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 18-12-2017 o 15:08.
Mi Raaz jest offline