Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2017, 19:40   #317
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
sorry, wyszedłem z założenia że odłączył się w poprzedniej turze i kontunuuje to co miał do zrobienia poprzednio. Poprawię to :/

- No rozumiem. Ale jakby co to teraz jesteś z postaciami Miraza, Zombi no i z Veronicą co ja ją obecnie beenuję. I wysłałem Ci pw jakby co


Cytat:
Zedytowałem swojego posta o kilka drobnych szczegółów. Więc jak ktoś przeczytał wcześniej, to niech przeczyta jeszcze raz. Kilka zdań doszło.
@Miraz, Zombi i Lemi

- Dobra Miraz podeklarował i opisał swoją akcję. Ale rzecz właściwie dotyczy całej scenki więc wszystkich BG. Dlatego posłuchajcie i popaczajcie jak to wyszło

- Rohan zaczyna akcję więc pali się jego latarka, reszta jak zapala jakieś swoje niech podeklaruje albo opisze w poście. Bo bez tego jest ciemno i każdy ma tylko te światełko za szybką hełmu a do oświetlenia terenu to to słabe jest.

- Warunki ze względu na ciemność/słabe światło i brak grawitacji są trudne. Na tyle trudne, że ma to wpływ na kulanie i w fabule też bym się ucieszył jakbym to zobaczył

- Rohan skoczył z młotem ku Veronice i temu czemuś tak jak to jest w poście. Oboje polecieli pod ścianę. W czasie tego lotoskoku Rohanowi udało się trafić stwora przykładając do niego obuch naelektryzowanego młota. Cała tójka uderza o ścianę, niezbyt mocno (nie ma obrażeń) i tam Rohan zakotwicza się przez magnesy w butach i trzyma złapaną wcześniej Veronicę. Stwora na Veronice nie widzi, ona też nie czuje.

- Na tym chwilowo (1 Tura) Rohan i Veronica mają wyportkowane akcje. Ale pozostała dwójka może coś podeklarować/zrobić.

- Jak coś niejasne to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline