Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2017, 21:51   #887
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czesc wam.
Z przykroscia informuje, ze rezygnuje z Sesji. Byla to jedna z najlepszych przygod w jaka gralem, niestety nie daje rady mimo ogromnych checi. Obowiazki mnie przytlaczaja i nie mam czasu ma gre, nie zapowiada sie rowniez ze bedzie jakas zmiana, nawet na forum wchodze raz na dwa miesiace... Bede czytal posty, bede sledzil wasze poczynania. Ale grze musze powiedziec pas.

- Szkoda. W sumie dzięki Tobie ta sesja została reaktywowana. Będzie nam Ciebie brakowało. Trzymam kciuki by jakoś wyklarował Ci się real byś mógł do nas wrócić. Kto wie, może po nowym roku czy nowym sezonie jakoś sie wyklarują te sprawy i byś dał radę do nas wrócić. A poza tym wielkie dzięki za wiarę w tą sesję i jej reaktywację no i za wspólną grę. I powodzenia
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline