Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2017, 13:11   #726
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Hmmm... drużyno... w takim razie myślę, że powinniśmy zacząć dążyć do odsłonięcia przynajmniej części kart przed sobą abyśmy mogli zacząć się uzupełniać tak jak mistrzu by chciał =p


Fyodor:
Jak na razie widzieliście ja spamuję Moral Compassem co mi pozwala na pomniejszy, ukierunkowany mind reading. Bardzo przydatne
Do tego jestem świetny w przesłuchaniach. Wysokie zastraszanie, dobre wykrywanie kłamstw, przyzwoite pozostałe zdolności socjalne. Jeśli któraś z pozostałych postaci mogłaby grać 'dobrego policjanta' to byłoby bardzo fajnie

Mam jeszcze jednego dużego asa w rękawie, co widzę, że będzie wyjątkowy w tej konkretnej drużynie, ale go, dla lepszego efektu, pokażę gdy nadejdzie dobry moment
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 22-12-2017 o 13:19.
Arvelus jest offline