Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2017, 16:09   #136
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Życzę Wam zdrowych i wesołych świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze! Abyście zdołali odpocząć, nacieszyć się bliskimi i nie umrzeć z przejedzenia (ale nic nie obiecuję, jeśli o mnie chodzi ). A potem wspaniałej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku!

Ostatnio zaatakował mnie świąteczny nastrój bardziej niż zazwyczaj i z tego powodu zmieniłem avatar w sesji na bardziej zimowy Z Veską zaplanowaliśmy pobieżnie Christmas Special z przeszłości Alice co, jak mam nadzieję, trochę wyrówna różnicę czasu pomiędzy wątkiem Harper i Visser.


Najważniejsze zostawiam na koniec!
Aż ciężko mi w to uwierzyć… ale to ostatnia kolejka dla Sharifa! Irakijczyk wypełnił wszystkie swoje cele. Jego głównym zadaniem było sprowadzenie Alice do jaskini pod Suomenlinną i rozlanie jej krwi. Wykonał to zadanie śpiewająco. Następnie rozegraliśmy wątek przeszłości Irakijczyka, który stworzył piękne podstawy do tego właśnie momentu kończącego jego historię. Habid to postać mściciela, którego cała rodzina zginęła w trakcie ataku Stanów Zjednoczonych na ich rodzinną wioskę w Iraku. Tymczasem… okazało się, że jednak nie wszyscy zginęli. Afaf jest cała i zdrowa. Zdołała sprowadzić mężczyznę z helsińskiego cmentarza, układając się i manipulując. Teraz, gdy rodzeństwo jest razem, a Sharif wypełnił wszystkie swoje cele, jego opowieść dobiegła końca. I, o dziwo, bardziej szczęśliwego, niż komukolwiek z nas mogłoby się wydawać.
Mam nadzieję, że rozegramy jeszcze tę ostatnią scenę – rozmowę teraźniejszej Afaf z teraźniejszym Sharifem, w trakcie której Irakijczyk będzie mógł zadać jej wszystkie pytania, które przyjdą mu do głowy oraz rozwiać niejasności i inne wątpliwości.
Dziękuję Ci, MTM, za wspaniałą grę. Miała ogromny wpływ na sesję od samego jej początku… a nawet wcześniej, w momencie, gdy otrzymałem od Ciebie świetną kartę postaci. Cieszę się ze wspólnej gry i mam nadzieję, że przynajmniej momentami bawiłeś się tak dobrze, jak ja Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się w innej sesji, w innym świecie, bo świetnie mi się z tobą grało. Życzę Ci powodzenia i frajdy w innych projektach na forum. Trzymaj tak dalej
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 22-12-2017 o 16:11.
Ombrose jest offline