Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2017, 19:39   #729
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
– Dlaczego właściwie mielibyśmy ci zaufać i iść z tobą?
- Nie wiem – bąknął obojętnie. – Ja również wam nie ufam. Dlaczego miałbym wam zaufać? Macie przewagę liczebną, czyż nie? Dlaczego w ogóle mielibyście komukolwiek w życiu zaufać? – uśmiechnął się uroczo. – Inne istoty są ułomne, egoistyczne i skupione na sobie, więc po co komukolwiek ufać? A jednak jakoś dajecie radę, jednak ufacie piekarzowi, że sprzedaje wam niezatruty chleb, ufacie mijanym na ulicy ludziom, że nie wbiją wam sztyletu w plecy, ufacie matkom że są wszechwiedzące i chcą dla was najlepiej, ufacie ojcom, że będą się wami opiekować i was chronić. Nie wiem dlaczego mielibyście mi zaufać, ja na pewno nie zaufam wam. Dlaczego mielibyście ze mną iść, nie wiem – wzruszył ramionami. – Planuję iść w miejsce, gdzie konstruowana jest nieznana dotąd, potężna broń. Jeśli znacie podobne miejsca, lub nie jesteście zainteresowani, nie wiem, po co mielibyście ze mną iść.
- I tak po prostu zabierasz ze sobą kogoś obcego!?
- Widziałem, co on potrafi – skinął na Diritha. – Wolę brać jego, niż podrzędnego iblitha. Jeśli też musisz nam towarzyszyć, to trudno. Nie jestem pewien, jak poradzi sobie ktoś bez chwytnych kończyn, kto nawet nie może ująć broni – uśmiechnął się zaczepnie. – Ale skoro tu jesteś, widać dajesz radę. To tylko propozycja z mojej strony. Jak mówiłem, wiem co potrafi. Zostałem poinformowany, iż mamy ten sam cel i wolałbym uniknąć konfrontacji jeśli to możliwe, stąd moja propozycja. Nie będę nalegał.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline