Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2017, 11:24   #229
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
W kwestii wyjaśnień. Na 90% z tym Enbem. Zawsze jest 10% szans na zmianę zdania.
Przepraszam za takie zamieszanie. Chodzi o to, że nie czuję wcale tej postaci. Dawno nie grałem w rpg i możliwe iż ma to wpływ na moje postrzeganie, ale ta postać mi nie leży. Problemem jest że nie potrafię złapać tego ducha sawanny. Enb wzorowany jest na plemiennych wojownikach z Afryki, a niestety nie potrafię oddać tego klimatu, tego czegoś, co sprawia że postać jest autentyczna. Porwałem się niepotrzebnie na taką postać, zamiast zrobić coś z bliższego mi kręgu kulturowego. A miałem taką możliwość. Nie skorzystałem i teraz się męczę z nim, nie wiedząc jak go prowadzić. W którym kierunku rozwijać go. Wolę zacząć od nowa, ze świeżym pomysłem.
Wesołych świąt i masy RPG pod choinkę
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 24-12-2017 o 15:41.
RyldArgith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem