Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2017, 21:17   #87
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy teorie spiskowe. Po prostu jest to dla nas dziwne, że Kenshi zniknął tak bez słowa, szczególnie, że tego samego dnia dodał posta w sesji i wyznaczył termin tury. Ja tego samego dnia dostalem zresztą od niego PW z odpowiedzią na moje usprawiedliwienie co do braku posta w tej turze.
Do tego fakt, że Kenshi nie słynie raczej z porzucania sesji bez słowa. Nawet rok temu, kiedy miała miejsce podobna sytuacja, to przynajmniej nas poinformował (też był do Warhammer - Drachenfels).
No, jest to dla nas po prostu dziwne. Może miał jakieś powody, kto wie. Być może nigdy się nie dowiemy. Cóż, szkoda, bo nie lubię takich sytuacji, a nie mam z Kenshim zadnego innego kontaktu niż tu na forum, więc nie ma nawet jak spytać.
 
Pan Elf jest offline