Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2017, 21:24   #88
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiem że miał mało czasu ale nie wydawał mi się typem człowieka który ma na tyle mało samokontroli żeby musiał od razu kasować konto żeby nie wchodzić na forum. Potwierdzam to co napisał powyżej Elf lubiłem u K to że zawsze wyjaśniał sytuacje czy to żałoba z powodu śmierci ojca czy też po prostu brak czasu.

Trochę się martwie czy nie miał jakiegoś wypadku i czy jego bliscy nie skasowali konta (wiem mroczne myśli w święta ) raczej to mało prawdopodobne, z jednej strony zastanawiam się nad wysłaniem maila ale nie chcę wtracać się ludziom w życie... Dziele z nim parę dokumentów na Gdocku może stamtąd udałoby się wyciągnąć maila. Choć znów nie chcę zawracać nikomu głowy RPGami

Edit w zeszłym tygodniu pisał do mnie w sprawie sesji Exilies którą planował na styczeń.
 
Brilchan jest offline