Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2017, 08:35   #897
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Heh była i mała wtopa Naprawione.

Rzuciłem Amie na język prehellański wynik: 4+1+1, czyli oblany. To oznacza, że wiesz z tej wizji tylko tyle ile wypluje ci translator google po wpisaniu jako grecki. Możesz jednak uznać, że udało ci się to jakoś zapamiętać/ utrwalić. Może ktoś zapisywał słowa Amy etc. (może doktor da rade coś z tego odszyfrować, jeśli nie będzie Amie głupio z wizjami latać). To jest też dobre miejsce na opisanie jakiegoś rytuału

Natomiast jeśli chodzi o podpisy posągów ze świątyni to Melathios wyrzucił 9+2+2 na archeologię. Oznacza to tyle, że możesz przetłumaczyć sobie na translatorze tekst i wybrać 50%(9+2+2-8)*10% słów, a ja ci je przetłumaczę.

Tak naradę lepiej po postach pozostałych, ale myślę, że można śmiało dialogować na przyszłość.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 26-12-2017 o 08:48.
Rewik jest offline