Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2017, 23:29   #709
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wolfgang wstrzymał się przed ładowaniem księgi do plecaka podnosząc zdziwiony wzrok na kompanów.
- Ależ spokojnie Panowie.- Mówił z uspokajającym gestem opuszczanych wolno dłoni.

- Ta księga prawi o nekromancji to fakt. Z nią jednak nie poczaruje nikt bo to tylko spis wiedzy. Z czego i dlaczego to działa. Z tą wiedzą nie straszni nam truposze czy nekromanci bo dzięki niej wiedzę posiądę jak z nimi walczyć. Poza tym taka księga gdy trafi dostarczona do Kolegium czy Sigmarytów może przynieść wiedzę łowcą by sprawniej polować na to ścierwo.- Mówił z przekonaniem a na koniec zwrócił się do Zinggera.



- Panie Bernhard. Niech sam pan zobaczy czy to księga z czarami. Z resztą księgę magii Teugena także miałem w posiadaniu i nie robiliście problemów. A tam były zapisane czary i rytuały. Jak widzicie oddałem je odpowiednim osobą by nie wpadła w niepowołane ręce a sam miałem dużo czasu by móc się nauczyć jakiś czarów.- Techler mówił spokojnie tłumacząc w miarę prosto.

- Jednak jeśli nadal nie wierzycie w to co mówię i macie wątpliwości to po wyjściu razem ją puścimy z dymem. Tak by Khazadzi nie widzieli i zarazem by mieć pewność, że nie narobimy szkód tu.- Oznajmił mag pytając wzrokiem i czekając na jakąś decyzję.
 
Hakon jest offline