Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 12:01   #114
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Sigrid przeklęła cicho, po czym uśmiechnęła się do Allandrila i korzystając z jego pomocy, wstała.
- Nie, nic mi nie jest. - Poniekąd. Zdjęła bandanę z głowy i obwinęła poparzenie. Tak to jest, jak na pokład wpuszcza się piratów. To oczywiste, że wszystko zdemolują. W ogóle nie należy paktować tylko posłać ich do stu diabłów. Ale to nie mój statek. Kobieta gniewnie spojrzała na trolla. Szkoda, że nie mogę tak strzelić mu prosto w oko. Kiwnęła w stronę Pani kapitan, dając znak, że żyje. Jeszcze. Dobrze, że ten pirat ma ślepotę wrodzoną, bo inaczej...
- Będzie co będzie. - rzuciła do kartografa i skierowała sie do kuchni, aby obmyć poparzenie. Zostawiła otwarte drzwi, żeby wiedzieć co się też dzieje na pokładzie.

Yr w tym czasie schowała się w linach za sterem i nie wyglądało na to, że szybko stamtąd wyjdzie.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline