Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2017, 14:05   #14
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
psionik - fajny pomysł, chociaż chyba nie na moje siły. No i trochę wywala uniwersum do góry nogami, a przynajmniej moje na nie spojrzenie. Każdy musiałby stworzyć własny zakon a to mogłoby ograniczać MG w budowaniu sesji bo skąd mógłby wiedzieć jaki będą miały charakter - ja bym się na pewno nie podjął wymyślania kilku takowych dla potencjalnych graczy.

Anonim - podzielam zdanie Raista, ja też chcę

Fyrskar - jeśli poprowadzisz 2-3 sesyjki albo warsztaty w tym systemie, żebym mógł się z nim obyć, to mogę potem się zrewanżować tym samym. Nie będę jednak sięgał po taki, z którym nigdy nie miałem do czynienia, wybacz.

Jak widzę nowy kanon na razie ma największe wzięcie i pewnie w tą stronę będę się kierował. Chyba że przybędzie nagle fanów KotOR bo to jedyna opcja z Legends którą wskazała więcej niż jedna osoba. Typ sesji nadal niejasny, a z typów drużyn zgodnie z moimi przewidywaniami największe wzięcie ma mieszanka studencka. Inne typy dałem właściwie tylko po to by się upewnić, że nikomu nie będzie przeszkadzać granie wojakiem albo przemytnikiem podczas gdy kto inny sięgnie po Jedi.
 
Col Frost jest offline