Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2017, 15:47   #8302
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Wybaczcie off-top, ale skoro chwilowo sie dużo nie dzieje, to chciałem zapytać czy ktoś miałby ochotę na one-shota? Bo przymierzam się do poprowadzenia, myślę o 3-5 poziomie i na razie szukam inspiracji. Jeden z moich pomysłów (znalazłem przed chwilą na dms guild) to rozgrywka typu battle royal, czyli ileś-tam drużyn, walczących na śmierć i życie na dużym terenie, wykonując zadania, rozwiązując zagadki itd. Wszyscy PC to jedna drużyna, reszta to NPC.

Pisał by się ktoś na coś w tym stylu? Będę jeszcze otwierał sondę w dziale rekrutacji, ale na razie nie mam dostępu do komputera, a z telefonu całego tematu pisać mi się nie chce
 
MatrixTheGreat jest offline