Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2017, 15:48   #12
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Helloł, helloł, helloł, witam wszystkich razem i każdego z osobna

psionik z tą różdżką leczenia niezły pomysł, możemy robić ściepę, chociaż... moja Kapłanka już taką ma :PP leczenia lekkich ran (1k8 czy tam 1k8+1 whatever). I jak to w zwyczaju bywa, towarzysze Kapłankę ochraniają, ona ich leczy

Sayane i Kerm mam nadzieję, że nie zdominujecie sesji xPP (nie, to nic negatywnego, i żadne tam zaczepki, ot jedynie jaaaakoś tak wam wychodzi )

Cytat:
Napisał Mag Zobacz post
Teraz mam prośbę do Was wszystkich o... uzupełnienie swoich KP w profilach gracza tu w panelu sesji - będziecie mieli zajęcie kiedy my z Nefariusem będziemy sobie za zasłonką ogarniać tajne narzędzia do prowadzenia sesji
Maguś, Magini, MG koffana... to jakiś żarcik, tak? Powiedz że to żarcik... po kiego bowiem ślęczałam nad kartą na Myth Weavers, żeby teraz to wszystko przepisywać tu na forum?? Bo owszem, przepisywać, kopiować się tego bowiem nie da, bo wtedy by trzeba było linijkę po linijce, a te wieczne klikanie myszką przy owym kopiowaniu jest tak męczące, że to już "lepiej" to wszystko od nowa wpisywać...

Nef no i mnie rozwaliłeś na dzień dobry. Cała podróż, całe te 21 czy ileś tam dni podróży od tak "pyk" i nie ma, i sobie leżymy na plaży, i fajnie jest, i zaczynamy przygodę Nie można było na spokojniej? Odegrać nieco samej podróży, dać czas na poznanie się między sobą BG? W końcu czas był, i możliwości wiele, i można było po drodze ową podróż urozmaicić jakimś przypadkowym spotkaniem z jakimś stworkiem i z 1 walkę zarzucić i takie tam, ale neeeeeee, wsiadacie, płyniecie, bum, jesteście rozbitkami, minęło 20-ileś tam dni... geeeeez. A co z naszym ekwipunkiem? Mamy wszystko, tak jak mieliśmy w kartach, czy ktoś coś zgubił? O tym ani słowa :P

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline