Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2017, 15:29   #11
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
I drugie pytanie, czy ci heroes, o których wspomniałaś, to jedyne tego typu warsztaty, czy myślisz nad innymi konwencjami, w których można by poprowadzić takie sesje? Jeśli tak, to jakie konwencje masz na myśli też?
Nie myślałam nad niczym innym póki co. Tak mi wpadło do głowy po czytaniu forum i nawet nie spodziewałam się chętnych na tego typu warsztaty, dlatego nie myślałam więcej niż nad tym, co przedstawiłam. Mam fabułę, która ma swoje zakończenie, ale pozostaje ono otwarte, by "w razie co" zrobić kolejną sesję i móc pociągnąć temat "uzdolnionej młodzieży".

Cytat:
A dla kogoś, kto niby grał tutaj juz ładnych parę lat, ale miał przerwę długą w odgrywaniu i dopiero od niedawna na powrót gra na forum i pragnie podciągnąć swoj warsztat pisarski, znajdzie się też miejsce?
Też.
Jak wspomniałam, nie będę patrzeć po dacie rejestracji, a raczej po postach tych osób, co piszą, gdzie piszą i czy grają gdzieś w sesjach. No bo jak zgłosi mi się ktoś, kto ma tych sesji aktywnych i trwających już >3 czy 5, to nie sądzę, by mu potrzebne były warsztaty, ale to jeszcze zobaczymy jaka będzie ilość zgłoszeń i jakość Kart Postaci. Póki co można delikatnie myśleć nad tym kim chciałoby się grać, a później będzie trzeba zredukować i dopasować to do rekrutacji (ale to nie wcześniej jak w styczniu).
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline