Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2017, 17:21   #112
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jestem! Wróciłam z otchłani świątecznych, pijaństwa i obżarstwa, i w końcu miałam czas co napisać!

Jest nowy pościk, jesteście w kolonii, czas na negocjacje... zakończyłam w takim a nie innym miejscu, bo i tak już za daleko(chyba :P ) pociągnęłam wątek. Teraz więc czas na przejście załogantów przez kontrole, a potem same negocjacje, no chyba, że macie inne plany

Night, Fenn, Vis i Bix są nadal na pokładzie i póki co mają tam siedzieć cicho... afkoz nie znaczy to, że nie mają co do pisania. Jak zwykle, zapraszam więc wszystkich do wspólnego doca.

Witamy również w sesji oficjalnie 2-kę nowych graczy! Chwilowo mają jeszcze osobne wątki, ale oni również są w owej kolonii. Myślę, że owe chwilowe, małe solówki, przeprowadzimy w waszych "prywatnych" docach, i póki co do wspólnego nie musicie zaglądać, no chyba, żeby się tam przywitać i może kolorki wybrać (Mike, ja bym proponowała jakiś szary, reszta już zajęta :P )

Co do końcówki posta, i tych kontroli osobistych, podobnie było z Jimmim i Estą, w kolonii jest zakaz broni i materiałów wybuchowych, więc musieli to oddać przy wejściu, ale jak będą kolonię opuszczać, oczywiście mogą ze sobą znowu zabrać

To chyba tyle... acha, w prywatnych docach nowych graczy wypiszę im jeszcze małe co nieco odnośnie samego życia w owej kolonii i choćby lokum gdzie mieszkają, parę info można już ogólnie w samym poście wyczytać.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline