Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 18:37   #21
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
- Witaj - dziewczyna uśmiechnęła się.- Jestem Veriene. Co do zadania - tu zastanowiła się chwilę - Z tego co zrozumiałam, mamy zabrać z zamku Camelot jakiś miecz. W sumie, to nic więcej nie wiem. - powiedziała, po czym uśmiechnęła się. - Nie brzmi "groźnie", ale kto wie, co nas będzie czekać... - dodała. Czuła się już całkiem dobrze. Rozglądnęła się wokoło. - To najpiękniejsze miejsce, w jakim byłam. A już na pewno wspanialsze od Welmarku... - powiedziała z przekąsem. Widać nie miała dobrych wspomnień z rodzinnej planety. Spojrzała na prawą rękę i poprawiła przepaskę na ramieniu. - Jak dla mnie, to moglibyśmy ruszać... - Powiedziała do wszystkich.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline