Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2018, 14:00   #342
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja tylko nadmienię, że to drugie "a" w nicku to nie dlatego, że mi się palec na klawiaturze omsknął. Nie żebym się czepiał jakoś mocno... ale po 34 stronach komentarzy fajnie by było zauważać takie rzeczy.
- Wybacz Po po koleżeńsku Ci pisałem tak do mnie się prawie wszyscy zwracacie "Pip" a nie pełnym nickiem. Ale skoro przez 34 strony komentów tak bardzo Ci ta skrócona i koleżeńska wersja przeszkadza nie ma sprawy, może być i oficjalna Mi Raaz




Cytat:
Nom, kto ma urlop, ten ma urlop. Ja walczę w pracy od wczoraj, więc czasu na pisanie sporo a pisać nie ma co.... Dalej wszyscy, ruszamy z kopyta, tam gdzieś jest obcy, który chce nas dziabnąć!
- Nom. Poczekam i dam się ogarnąć wszystkim do końca tygodnia ale potem kto da czy nie da to ja napiszę pewnie swojego posta pod to co będzie. Bo inaczej sesja grozi zdechnięciem a tego bym nie chciał.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline