Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2018, 14:23   #1124
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pip
Jakby co to jestem gotowy żeby wrócić. Mógłbyś mi tylko podesłać albo zaktualizować KP bo na nowym laptopie siedzę. To sobie wtedy ładnie rozpiszę wszystko w docu.
- KP masz w doc. Ale wysłałem Ci linki do obydwu KP. Ta nowsza od jesieni 2016 nie była aktualizowana ale jakoś na początku roku odeszłeś więc powinna być ok. I dla mnie ta KP jest ok więc nie trzeba robić nowej czy co

- Na tą chwilę no trochę zaskoczyłeś mnie tym powrotem więc nie mam nic gotowego dla Gordona. Coś potabelkuję. Jak dobrze pójdzie to w następnej turze powinno udać się go wrzucić na planszę.


@Wszyscy

- No święta, święta i po świętach Ucieszyłbym się jakbyśmy wrócili do mniej świątecznego trybu grania Sesji już wiele nie zostało tak na moje oko. Fajnie by było skończyć tą Wiosnę do wiosny No ale same się te posty nie napiszą Więc jak ktoś, coś ma w realu niech da znać to będzie miał L4 u mnie. Na tą chwilę wiem, że Zuz nie ma letko to ma takie L4. Termin podałem do 7.I czyli do tej nd więc jeszcze ładne parę dni. Do tego czasu jestem gotów traktować ulgowo te pisanie. No ale dalej właśnie chciałbym wrócić do tego grania
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline