Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2018, 14:37   #552
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mike Slag wygląda tak samo, ale widać pęknięcia na kamiennej skorupie która go pokrywa. Wynalazek zadziałał. (Czyli ma mniejsze Toughness )
- O, to się jednak udało coś choć trochę

- A w sumie przypomnij mi bo to dawno było... Właściwie jakie mieliśmy rozkazy względem Slaga? Mieliśmy go chyba spacyfikować ale nie zabijać ale nie pamiętam czy mieliśmy go shaltować.



Cytat:
David i Nitro, jeśli spojrzą w bok to zobaczą jakaś szamotaninę na krawędzi dachu. Jakiś człowiek i maszkara z piekła rodem
- Jej, przecież jesteśmy superbohaterami, tymi dobrymi. Myślę, że powinniśmy pomóc temu biednemu człowiekowi zaatakowanemu przez jakąś maszkarę z piekła rodem... (heheszkuję sobie oczywiscie )
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline