Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2018, 15:45   #66
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Fragmenty umieszczone w kolejności chronologicznej są porozmieszczane następująco:
  1. corax
  2. Nami, Zara
  3. corax
  4. Nami, Zara

A jeśli nie rozumiecie jak to się stało, że gość przedstawiający się Alex i Richardowi jako Frank Cross, po którego Felicia poszła do toalety nie trafił najpierw na nią, to... no... nie wyjaśnię wam zagadek fabularnych

Jeśli się spikniecie i zaczniecie się nad tym zastanawiać, to mogę odpowiedzieć wam na pytania co widzieliście, co słyszeliście, co czuliście i takie tam, bo wtedy wasze postacie będą wiedzieć, że coś "nie klikło"

Mogę wam skrótowo, w wersji podsumowania napisać co się wydarzyło:
  1. Felicia poszła po Crossa (o czym Alex i Richard nie wiedzą)
  2. Do Alex i Richarda dosiada się facet podający się za Crossa (o czym Felicia nie wie)
  3. Felicia spotyka w toalecie faceta, który może być Crossem (o czym Alex i Richard nie wiedzą)
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 04-01-2018 o 15:51.
Alaron Elessedil jest offline