Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2018, 23:25   #7
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
2. Podczas rekrutacji, przy wysyłaniu karty będzie mała ankieta do wypełnienia. Dam do wyboru opcje a, b, c - skąd drużyna się zna. Będzie jeszcze możliwość d - zaproponowanie własnego sposobu poznania drużyny. Opcja z największą liczbą głosów wygrywa lub jeśli któraś z zaproponowanych możliwości wystarczająco mnie "urzeknie".
A nie lepiej po prostu narzucić schemat? Postawienie sprawy jasno znacznie ułatwia tworzenie fabularnego tła postaci.

Cytat:
3. Sprecyzuj proszę co masz na myśli. Samego Eberronu, jako świata, nie uświadczycie za bardzo, cała gra rozgrywać się będzie na oddzielnym półplanie.
Technologia napędzana magią, te domy smocze, ogólna powszechność magii. W zasadzie większość rzeczy, jakie są częścią Eberronu


I zrodziło mi się nowe pytanie: co z kapłanami/paladynami i ich źródłem magii?
 
Avdima jest offline