Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2018, 09:42   #152
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dobra Panowie, czas poczynić jakieś wspólne ustalenia, bo tyle czasu gramy szkoda byłoby zawalić na finiszu.

Sugeruję ustalenia ooc tutaj, a później uwzględnienie tego w komentarzach. Ewentualnie na jakimś gdocku możemy podjąć dyskusję. Co o tym sądzicie?

Ten posłaniec który lata od grupy do grupy może być dla nas zagrożeniem, ale już nic nie poradzimy.

Sygnał... hmm... myślę, że powinniśmy zaryzykować jego odebranie.

No i najważniejsze... co w zasadzie chcemy osiągnąć na tej wyspie? Doprowadzić do ich powybijania się? Powybijać się z nimi? A może wystąpić jako mediatorzy?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline