Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2018, 20:33   #207
Szczypawa
 
Szczypawa's Avatar
 
Reputacja: 1 Szczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputację
-dalej nie wiem w czym i jak miałabym ci pomoc ale przypuszczam ze nie wiele ci pomogę chociaż moze bym bardzo chciała-
Zaczęła Antix po czym ciszej tak prawie na ucho
- niestety nic nie wiem o czym kolwiek mógł mi powiedzieć Chikkit bo po prostu nie zdążył. Jak wyszedł z Krasnoludem na zewnątrz chatki ktoś ich zaatakował. Brodacz zdołał odskoczyć niestety Chikkitowi się nie udało i został z niego dosłownie popiół. Ktoś bardzo nie chciał byśmy się dowiedzieli co wiedział i rzucił w nich kula ognia. Ja byłam w pomieszczeniu.-
Zrobiła krótka pałze ponieważ aż ją zadowala ze smutku ale po chwili ciągnęła dalej
- wiec jak powtarzam niewiele ci się zdam, przykro mi z powodu śmierci Hunixita być może oboje zginęli nie przypadkowo. teraz najważniejsze jest by nas nie dopadli bo pewno już coś na nas szykują. myślę ze trza by było się stąd zbierać i moze dołączyć do pozostałych moich towarzyszy.
 
Szczypawa jest offline