Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2018, 22:33   #15
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@Zombie
Terminy są długie (7 dni dla graczy), gdoca unikam jak tylko mogę, więc nikomu nie powiem, żebyśmy codziennie od 20:00 do 22:15 rozgrywali dialogi...

Szukam w ludziach dobra

Za pierwszym razem hejtu dam tak 2/10, za drugim już więcej. Ale wierzę, że można w nagłej sytuacji rzucić nawet dwa zdania na PW i dać wskazówki dla Autopilota, żeby w kolejce nie spowalniać innych.

@Arvelius
Wiesz masz ponad sto opcji dostępnych kombinacji wilkołaków. Kilkadziesiąt innych... a Ty wybierasz wymarły garunek... a nie można tak normalnie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 08-01-2018 o 22:36.
Mi Raaz jest offline