Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2007, 23:06   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Postać:

Carthan la Sirn "Salvador"-neutralny Lisz, który utracił znaczną część swojej mocy po przemianie, w walce z bogiem Nekromantów. W swoim prawdziwym życiu był ambitnym Półelfem, który przeszedł z dobrej, na ciemną stronę. Szkolił się na Nekromantę i Czarnoksiężnika. Nosi ze sobą Laskę Salvadora, która kiedyś była jednym z najpotężniejszych artefaktów, zaś teraz jest po prostu Magicznym Kosturem.

Czytałem zasady rzucania czarów. Jak mam opisać kolor czegoś, co nie ma barwy lub kształt czegoś, co nie ma kształtu? Opisałem wszystko, co było do opisania, łącznie z efektem jaki chcę osiągnąć.
Jeżeli nie udało się z innego powodu niż opis wyglądu to przepraszam, zasugerowałem się ostatnim wytłuszczonym zdaniem.
 
Alaron Elessedil jest offline