Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2018, 14:05   #105
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Gabrielle szła tuż za nim rozglądając się uważnie czy aby z zakamarków statku nie wyłania się kolejny przeciwnik.
- Bieeegłaaa Tak, żeśmy się umawiali przed moim odpisem Że biegniecie za uciekającym Niemcem Więc całą trójkę biegniecie przez korytarz aż do narożnika



Cytat:
No trudno... skoro taką mamy sytuację, to musimy się chwytać tego, co mamy. John zatem łapie Gabrielle, dopada do drzwi i osłaniając dziewczynę własnym ciałem otwiera drzwi przynajmniej na tyle, aby osłaniały ich oboje przed odłamkami i falą uderzeniową. Jeśli drzwi nie da się otworzyć w ciągu dwóch-trzech sekund - padamy na podłogę w kierunku przeciwnym niż ten, z którego turla się granat.
- Nie zamknięte drzwi nie osłonią nikogo przed bronią obszarową. Jak tylko by ktoś otworzył drzwi ale ich nie zdążył zamknąć to też jest na obszarze działania broni obszarowej. Dopiero zamknięcie po właściwej stronie drzwi powinno chronić kogoś przed bronią obszarową. Polityka wszystko albo nic. Jest ktoś w obszarze działania to obrywa, nie jest, to nie obrywa.

- Hmm... No to wedle Waszego posta to do drzwi najbliżej jest Curtis, potem Gabrielle, potem John. Przynajmniej tak to jest zanim zacznie się akcja ze światłem i cały galimatias. Czyli to Curtis ma największe szanse dotrzeć do drzwi pierwszy. Czyli pewnie na niego by spadło otwieranie drzwi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline