Wątek: Rycerska Rzecz
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 00:00   #49
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Dziedziniec Ville-de-Clee był tego poranka wyjątkowo tłoczny- rycerze i ich orszaki ,ich szlachetne rumaki, bardowie, złodzieje, emisariusze, poeci, najemnicy, banici, alchemicy, czarodzieje, szamani, druidzi… Blisko setka osób pragnęła pomóc potężnemu Franciszkowi I! A gdy na wcześniej ustawiony podest wyszedł herold z insygniami potężnego de Clee, wszyscy obecni zamarli…

32 chętne do gry osoby. W tej chwili- 21 pełnych kart postaci, parę szkiców i pomysłów. To naprawdę spora liczba, biorąc pod uwagę, że mogłem przyjąć tylko sześć. Pojawiło się parę kwiatków, parę osób miało też problemy z przeczytaniem tych dziesięciu stron z opisem hrabstwa Arish. Spomiędzy kart niegotowych i średniaków wyłowiłem łącznie dwunastkę z najlepszymi postaciami. I muszę przyznać, że najchętniej zagrałbym z całą tą dwunastką.
Musiałem jednak wybrać kilka osób. I znów- kierowałem się jakością postaci, dotychczasową działalnością usera na forum (w wypadku tych „nowych” głębiej wczytywałem się w Kartę, by chociaż spróbować poznać ich styl) i w końcu- profesją i charakterem postaci. O dziwo, nie przytłoczyła mnie liczba rycerzy, przez sporą część rekrutacji bałem się, że aż ich zabraknie J Dopiero dziś przybyła odsiecz…
Żałuje, że nie mogłem przyjąć większej ilości osób, ale mam nadzieję, że zagram jeszcze z odrzuconymi osobami- czy to w innej sesji, czy może nawet i w tej, kiedyś… Już dużo się nagadałem.

Rycerskiej rzeczy dokonają:
Mira jako Sara Aviante
MigdaelETher jako Vilemo
Merill jako Andre al’Thor
Niles Elmwood jako Jan O’Key z Nesskey
Kitsune jako Archibald Roderyk de Valsoy
Angrod jako Aleksander z Fabercechii
Hammen jako Bent z Nikąd

No i nici z moich planów Sami widzicie, rekrutacje przeszła siódemka- a najchętniej przyjąłbym dwunastkę. Reszcie muszę więc podziękować i zaprosić do następnej mojej sesji, może już niebawem… J

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za poświęcony czas
Kutak

Aha- byłbym zapomniał. Sama sesja wystartuje jutro, zapewne po południu
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline