Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2018, 21:20   #117
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gormogon Zobacz post
Zawsze wiedziałem, że Angole walczą do ostatniego sojusznika
A Norwegowie do ostatniego portu

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Jak przebiegliście przez cały korytarz... To całkiem możliwe, że najbliższe schody mogą być gdzieś za drzwiami gdzie zniknął Niemiec.
Będziemy się tym martwić, jeśli ten granat nie zrobi z nas kopalni hamburgerów.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- A jakby co ja na razie czekam co właściwie robicie z tymi drzwiami, przepychaniem się do drzwi we trójkę i takie tam Tak tylko mówię
To może ja podsumuję, żeby była pełna jasność:
- Gabrielle popchnęła Curtisa do tyłu, drugą ręką łapiąc Johna za bluzę munduru i ciągnąc go w kierunku drzwi;
- John ryknął na cały głos "PADNIJ!!!", jednocześnie obejmując Gabrielle lewą ręką w talii (w prawej wciąż trzyma Enfielda) i ciągnąc ją za sobą w tą samą stronę, w którą ona ciągnie jego, co właściwie powoduje, że oboje przemieszczają się bardzo szybko w stronę drzwi;
- Curtis, pchnięty przez Gabrielle i słysząc okrzyk Johna, zapewne wykonał parę kroków w tył i regulaminowo rzucił się szczupakiem na podłogę korytarza (chyba, że olał rozkaz i zwiewa dalej);
- w chwili obecnej John i Gabrielle biegną w stronę drzwi - Gabrielle po lewej, John po prawej, gdzieś obok nich / przed nimi / za nimi jest Curtis;
- John stara się przypomnieć sobie, gdzie były drzwi i jaki miały mechanizm otwierania, po czym podbiega do nich i próbuje je wymacać i otworzyć.

<dramatyczna pauza>

No, to teraz się kości potoczą...
 
Loucipher jest offline