Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2018, 21:49   #385
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Hej!

Od dłuższego czasu nad tym myślę, ale chyba w końcu się dosyć namyśliłem. Nie chcielibyście się kiedyś spotkać na sesję na żywo? Chętnie bym Wam poprowadził jednostrzała w Numenerze i zagrał w jakąś planszówę.

Dajcie znać, jak się zapatrujecie na takową zabawę. Jeżeli bylibyście chętni, to trzeba będzie wynaleźć jakiś termin, a ugościć Was mogę we Wrocławiu piwem i winem. Czy też chlebem i solą, jak to się tam w Polsce gości.
Witam. Na starcie chcę podziękować za zaufanie i gest. Nie każdy zaprasza ludków z internetów do domu. U mnie sytuacja wygląda tak. Po pierwsze jestem z Łodzi i mam jednak kawałek ładny do Wrocławia. Co pewnie dałoby się obejść przy chęciach jakie mam. Natomiast gra przez foro jest u mnie spowodowana permanentnym brakiem czasu na takie wypady. Prowadzę kila firm w tym pizzerię i wynajem nieruchomości... szczerze mówiąc ledwo ogarniam życie. Natomiast gdybyś był kiedyś w Łodzi zapraszam na darmową pizzę i pogaduchy.
 
Icarius jest offline