Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2018, 10:44   #120
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak

Wiem

Dotarło za pierwszym razem

JEST CIEMNO
- Szpokoloko i bardzo mnie to cieszy A nie, że MG coś tam mamrocze pod nosem


Cytat:
W sumie John mógłby puścić Enfielda, sięgnąć prawą, wolną ręką po latarkę i spróbować ją szybko włączyć - czas około półtorej-dwie sekundy, a drzwi nie będziemy wtedy szukać po omacku. Jak się Mistrzu zapatrujesz na taką akcję?
- Hmm... A jak to miałoby się mieć do tej wcześniejszej rozpiski? Bo tam się łapiecie, popychacie, biegniecie no sami chyba wiecie co tam jest. To wtedy no ciężko by było jakoś wepchnąć tam jeszcze dobywanie przedmiotu. Raczej polityka albo - albo. Czyli jakąś ostateczną wersję bym Was prosił jakby to miało wyglądać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline