Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2018, 14:32   #313
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wasyl przymrużył oczy gdy Jorgow przedstawiał sprawę po swojemu. Jednak gdy usłyszał kwotę wyprostował się i kiwnął głową.
- Nie miałem na myśli woli Pana posądzać. Bynajmniej.- Powiedział spokojnie.
- Zgadzam się na tą kwotę bo sam widzę, że tak jak Pan to widzi i tak hojnie wynagrodził. Jednak rozumiem, że ofiarność i jakość moich ludzi Pan docenił i sam widzę, że ja i ludzie moi krzywdy nie dostaliśmy.- Drozdow podniósł kufel do toastu.
- Jest Pan porządnym człowiekiem umiejącym docenić fachowców mimo kalkulacji liczbowej. Oby wszyscy tacy byli pracodawcy.- Uśmiechnął się i wypił kilka łyków.

- Co do zmian w umowie.- Zaczął po odstawieniu w połowie pustego naczynia.
- Jak Pan widzi taką propozycję. Za każdą misję jakaś kwota. Przedpłata a reszta po wykonaniu misji. Do tego tak jak ustalone złoto za głowę. Orka liczyłbym tak samo jak zwierzoludzi, gobliny mogę taniej liczyć. Oczywiście inne stwory i wrogowie do uzgodnienia z Panem. Wiadomo, że gigant czy wywerna raczej nie kosztują jak ork a przewidzieć na co trafimy to pisarza trze baby do umowy ściągać.- Zaproponował swój pomysł.
- Sprecyzuję jeszcze termin "misja". Chodzi o wykonanie czegoś. Przykład to zbadanie jaskini czy coś. Możemy tam nie trafić na żadnego wroga i za darmo będziemy szli. Co do przedpłaty to chodzi mi nie o wyłudzenie, ale przygotowanie się do niej. W góry przykładowo potrzebne są liny, haki a nie zawsze mamy fundusze na to. Trzeba też się żywic i za coś mieszkać oraz naprawiać sprzęt.- Spojrzał na Drozdowa czekając jego odpowiedzi. Wasyl przeklinał się w duchu, że na interesach się nie zna. No ale trzeba coś osiągnąć poza kasą za łby.
 
Hakon jest offline