Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2018, 09:14   #1244
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Hehe. Baird chyba przeceniamy khazadów. Wydaje mi się, że na Detlefa może by się udało zdobyć, ale na Diuka? Większy niż przeciętny facet?
No ale zobaczymy. Wątpię by Komendant w ogóle puścił taką listę ze zbrojami. Zbrój płytowych to co najmniej trzy bym widział Dla Diuka, Barona i Detlefa. Do tego dla Leo można by wziąć i gdyby mały Karl był też jemu.

Pamiętajmy, że broń dla ochotników i żołnierzy potrzebna. Zbroje podobnie no i chcę jeszcze zapas żywności tam wsadzić.

Widziałbym też jakieś maszyny (działa) przez khazadów wystawione i z kilka oddziałów by w strategicznych miejscach rozstawić. (port, mury, brama)
Mam też pomysł na wóz obity by móc bezpiecznie do fortu się dostać. Taki do pchania lub z zasłoniętym koniem. Myślę by Inżyniera poprosić o zrobienie takowego.
 
Hakon jest offline