Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2018, 15:56   #348
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ważne pytanie do MG:
Jak nasze bieganie wpływa na wypalanie? Czy dobrze wnioskuję, że po tej kolejce jestem 15 minut w tył z dziurą w ścianie?
- Nom. Nie idzie bo czynnik ludzki z tego równania został zaangażowany w co innego. By wznowić pracę Rohan albo Abe musieliby wrócić do wypalacza. Bo Rohan skończył go ustawiać i maszyna jest gotowa do pracy. Tyle, że ten wypalacz też jest gdzieś niedaleko od waszej czwórki więc ta cała zabawa ze stworem jest po sąsiedzku to trochę tak cinszko pracować jak coś może znowu wejść na plecy czy cóś.


@Wszyscy

- Jakby co to pogadałem z Mirazem i powiedziałem jemu na pw ale w sumie sprawa dotyczy całej załogi to informuję. Że każdy skafander ma w sobie zaczepy np. na linkę by się gdzieś przymocować i jakieś 2 - 3 m własnej linki z zaczepem. Taka awaryjna by zwykle się załogant przyczepia do uchwytów/linek w śluzie czy innej maszynerii statku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online