Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 10:39   #87
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry patrzał na wodę po czym jednym palcem popchnął kapelusz do góry odsłaniając sobie pole widzenia na horyzont. Rozejrzał się dookoła w poszukiwaniu źródła wody. "Raz kozie, śmierć" - pomyślał po czym dotknął opuszkiem palca wody by sprawdzić jej Ph. Odwrócił się do reszty po czym powiedział.

- Ta woda wydaje mi się za czystą. Wygląda na to jakby ta woda miała jakieś niezależne źródło. - powiedział do reszty.

- Przecież wszystkie rzeki są zatrute jedne mniej drugie bardziej, ale żeby ta była tak czysta. Podejrzane. - powiedział po nosem sam do siebie.

Terry wstał z przyklęku, obrócił się do reszty i powiedział.

- No to który na ochotnika by spróbować wody. - powiedział naciągając bardziej na głowę kapelusz.

- A co do warty to ja mogę pilnować pierwszy. Nie śpię już od parunastu godzin to parę więcej mnie nie zbawi. - powiedział po czym usiadł sobie gdzieś żeby na niego nie świeciło słońce. Zdjął plecak i oparł się o niego.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline